Riana

Nabízím Vám nejvyšší úroveň věšteckých služeb.

Dnes je člověk o životě dokonale informován, ale ví toho o něm čím dál méně.

jak mě kontaktovat ?

Proč já?

Působím v oboru již několik let a byla jsem žačkou nejznámějšího kartáře v Anglii.


Reklama

Kdo jsem ?

O Rianě

Magická vědma dnešní doby.
Ahoj, jmenuji se Riana a posledních 10 let se věnuji intenzivně magii, kouzlení a věštění. Podlehla jsem tomu již v ranném věku, kdy jsem měla nadpřirozené schopnosti, které jsem v pozdějším věku uměla náležitě využít ve svůj prospěch.


Pokud máte zájem o mé služby, budu velice ráda, když je využijete. Moje nabídka je poměrně široká a jelikož se magii a kouzlům věnuji již od ranného věku, mám cenné zkušenosti, které chci předávat dál a dál.


Mám ráda jednoduché věci, magii, kouzla a všechno co se tomuto oboru blízce podobá. Dále mám zálibu v hadech, kterých jsem za svůj život měla poměrně hodně. Hadi jsou neskutečná inspirace a v magii mi nesmírně pomáhají.

Několik vět o Rianě

Jsem mladá kouzelnice, která svým uhrančivým pohledem dokáže prakticky nemožné. Za dobu co se věnuji kouzlům a magii všeobecně, jsem dokázala nemožné a mé předpovědi se vždy do detailu vyplnily.

Vyhledávají mě lidé jak z České republiky, tak i ze zahraničí, což mluví za své o mých schopnostech, které jsou světového formátu. Inspiraci hledám v běžných a jednoduchých věcech, které mnohým lidem přijdou zbytečné a nevnímají je.

Uměla jsem si kolem sebe vytvořit pozitivní prostor, který mi nikdo z okolních lidí nesmí nabourat. Ve svém magickém světě a prostoru se vždy cítím bezpečně a tento pozitivní prostor si může vytvořit každý z nás. Ano, je to tak, každý z nás.

Magie, kouzla a věštění ať už z koule nebo ze dlaně matří mezi mé nejsilnější stránky, které ovládám na více jak sto procent. Lidé o mně říkají, že mám uhrančivý pohled, kterým si člověka prohlédnu do detailu, aniž bych o něm vůbec neco věděla. Využijte mé služby, ve kteréch vám předpovím budoucnost, vyvěštím jak kladné, tak bohužel i záporné věci - ale ty nejsou povinné.
Riana

Kartářka Riana Kontatujte mě

Napsali mi...

Jako každý, tak i já jsem si chtěl vyzkoušet věštecké služby. Bohužel jsem však kladl velkou nedůvěru a trvalo mi dlouho než jsem se odhodlal tě kontaktovat. Jako jediná si mi nějak přirostla k srdci a něco mi říkalo "Kontaktuj ji" a tak jsem ti zavolal. Děkuji Ti za vše. V čem si mi pomohla zde popisovat nemohu, ale ty sama víš.

Radovan Unhošť

Musím ti poděkovat. Sice se mi prozatím v práci nedaří, ale pevně věřím v tvou předpověď, protože vše ostatní již vyšlo. Jen ta práce mi trochu vadí. Škoda, že neumíš ještě čarovat a posunout mě o rok vpřed. Budu se těšit na další náš kontakt.

Lukyn Hradec

Již několik let jsem tě sledovala na zahraničních diskuzních fórech s věšteckým uměním a jsem mile překvapená, že tě taky konečně mohu kontaktovat. Jsem na stejné vlně jako ty a jistě víš, že si máme co povědět. Sama jsem zvědava jak ten konec prázdnin pro mnohé z nás dopadne. Krize, jak ty sama říkáš, bude pomalu ustupovat - což je ku prospěchu, tak uvidíme. Přeji hezký zbytek večera, M.

Marie Praha
Čtěte dále